Regulamin

Z racji, iż na tej stronie zdjęcia są prezentowane w rozdzielczości umożliwiającej dalsze ich wykorzystanie chciałbym tylko prosić o przestrzeganie poniższych zasad.

1.
Najważniejsza z wszystkich zasad. Jeśli komuś udostępniacie ZA DARMO zdjęcia zaczerpnięte z mojej strony – osobę tę obowiązują wszystkie poniższe zasady dotyczące podpisu i linkowania.
NIE MOŻECIE odsprzedawać zdjęć zamieszczonych na tej stronie, ponieważ ich NIE KUPILIŚCIE.

2.
Jeśli kopiujesz zdjęcie z mojej strony – napisz w komentarzu dlaczego to robisz (np: bo jest fajne, bo chcesz mieć na tapecie, bo chcesz je wykorzystać jako ilustracja do pracy którą piszesz itd.). Jeśli kopiujesz zdjęcie w celu umieszczenia go na swojej stronie internetowej – podaj adres owej strony, z chęcią na nią zaglądnę.

3.
Każde skopiowane zdjęcie MUSI być podpisane. „fot. Konrad Kubuśka, www.kubuska.pl’. Jeśli kopiujesz zdjęcie w celu umieszczenia go na swojej stronie internetowej – podlinkuj ten opis tak, aby prowadził do strony z której skopiowałeś to zdjęcia. Wiem, nie każdy jest biegły w html’u – tutaj ściągawka jak powinien wyglądać ów link:

<a title="fot. Konrad Kubuśka - www.kubuska.pl" href="http://www.kubuska.pl">
fot. Konrad Kubuśka - www.kubuska.pl </a>

Taka sama zasada obowiązuje jeśli wykorzystujesz nawet malutki FRAGMENT zdjęcia na swojej stronie, czy też w przetworzonej grafice.

Jeśli dostanę informację, że jest inaczej i nie stosujecie się do powyższych zasad, musicie mieć świadomość, że będzie to równoznaczne z KRADZIEŻĄ i zgodnie z przepisami o prawach autorskich takie występki będą nagłaśniane oraz ścigane z wykorzystaniem wszelkich możliwych dostępnych środków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Connect with Facebook

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.